Minibagre SMARTPEL 6 v 1

Úvod / Stroje / Mininakladače / Minibagre SMARTPEL

Minibagre Jmeka sú veľmi kompaktné a ľahko použiteľné. Pohon môže byť zabezpečený posúvaním po jednej náprave prostredníctvom ramena (Spider) alebo postredníctvom kolesového podvozku a vlastného posunu (Smartpel MOVE). Tretia možnosť je pásový podvozok, ktorý zabezpečuje potrebný záber a vyššiu stabilitu pre menší stroj .

Minibagre Smartpel sú vyrobené z najväčšej časti spoločnosťou AMR, ktorú zastupujeme na Slovensku. Príslušenstvo na výber: nakladacia lopata, čistiaca lopata, drážkovacia lopata, paletizačné vidlice (do 150kg), výsypka, radlica, drapák na seno, vrták 15/22 cm, multifunkčný drapák, predný zametač , ramenový zametač.

Malé rozmery v kombinácii s nízkou hmotnosťou s kolesami a obzvlášť s pásmi, umožní dosiahnuť aj na miesta, kde ste doteraz využívali len manuálnu silu. Ľudia sa tak môžu venovať dôležitejším úlohám a činnostiam. Minibagre Smartpel majú hmotnosť od 440 kg pre model Smartpel Spider s 1 nápravou s posuvom prostredníctvom ramena, až po 640 kg kde ide o Smartpel Trak, ktorý má vlastný pohon a pásový podvozok. Tieto hmotnosti umožňujú prevoz na brzdenom prívesnom vozíku za osobným automobilom alebo vnútri ľahkého úžitkového vozidla. To počas rokov používania zrýchľuje transport a znižuje náklady na dopravu. Ceny nových minibagrov sa vo variante MOVE a TRACK pohybujú v rozmedzí 5700-8200€ podľa prevedenia.

SMARTPEL MOVE

SMARTPEL MOVE

Smartpel MOVE Úvod / Stroje / Mininakladače / Minibagre SMARTPEL / Smartpel MOVE Minibagre Jmeka sú veľmi kompaktné a ľahko použiteľné.Parametre stroja►  Stroj je vyvážený a od osvedčeného výrobcu ►  Jednoduché a rýchle rozšírenie rozchodu pásov v rozsahu 0,3 m ► ...

preèítajte si viac
SMRATPEL TRACK

SMRATPEL TRACK

Smartpel TRACK Úvod / Stroje / Mininakladače / Minibagre SMARTPEL / Smartpel TRACK Minibagre Jmeka sú veľmi kompaktné a ľahko použiteľné. Parametre stroja►  Stroj je vyvážený a od osvedčeného výrobcu ►  Jednoduché a rýchle rozšírenie rozchodu pásov v rozsahu 0,3 m ► ...

preèítajte si viac