Mininakladače

Úvod / Stroje / Mininakladače

SHERPA rada 100

SHERPA rada Z

Kĺbové nákladače

Mininakladače SHERPA sú rokmi overené šmykom riadené pracovné stroje, ktoré sú k dispozícii v troch radách. Mininakladače SHERPA majú skvelú pohyblivosť v porovnaní s väčším strojmi však dokážu operovať v obmedzených priestoroch, aj vetraných interiéroch. Konštrukcia, riadenie, pohon, každý komponent hydrauliky je starostlivo skonštruovaný a vyrobený pre náročných zákazníkov. Výroba prebieha v pomere 100% v Holandsku s použitím najlepších komponentov dostupných v danej triede nielen v reklamných textoch, ale v praxi (EU, Japonsko). Okrem dodržiavania európskych kvalitatívnych, procesných a pracovných noriem (vysoká starostlivosť o zamestnancov), výrobca využíva renomovaných európskych dodávateľov.    

Vysoko naddimenzované riešenia reflektujú potreby zákazníkov, ktorí oceňujú dlhodobú trvácnosť alebo sa ocitnú v náročných úlohách. Vďaka tomu, ako aj vďaka stabilnému výrobcovi, majú majitelia strojov z Európy v prípade potreby, istotu zákazníckej podpory počas dlhej životnosti stroja.  Na výber je viacero druhov príslušenstva, ktoré môže kedykoľvek rozšíriť spôsoby využitia SHERPA mininakladačov. Pracujte šikovnejšie, nie ťažšie. Ako predajca tiež podporujeme výrobcov, ktorý nie sú dotovaný zo straníckych programov určených na prekonanie európskej konkurencie, dodržiavajú etické aj základné enviromentálne požiadavky a lokalizujú svoju výrobu v Európe.

 

 

100% Výkon

►  Každý mininakladač SHERPA bol vyvinutý z túžby spojiť kompaktnosť s obratnosťou a silou. Žiadny iný kompaktný mininakladač neposkytuje efektívny výkon tak ako SHERPA. Pracujte šikovnejšie, nie tvrdšie!

 

100% Jednoduchosť použitia

►  Práca s mininakladačom SHERPA je vo všetkých smeroch bezpečná a nenáročná na prácu. Vďaka premyslenej prevádzke je mininakladač SHERPA presne ovládateľný v každej situácii. Pracujte jednoduchšie, nie tvrdšie!

 

100% Odolnosť

►  Každý mininakladač SHERPA pozostáva z najlepších materiálov a dielov, ktoré je možné pri danom stroji použiť. Pri výrobe aj montáži sa dodržiavajú najprísnejšie normy. Záruka na mnoho rokov bezstarostnej práce. Pracujte inteligentnejšie, nie tvrdšie!

 

 

100% Všestrannosť

►  Na malom alebo veľkom stavenisku. V záhrade, alebo parku. V stajni. Mininakladač SHERPA je schopný pracovať v mnohých situáciách. Vďaka kompletnému radu prídavného vybavenia a príslušenstva umožňuje každý mininakladač SHERPA bezprecedentnú všestrannosť. Pracujte šikovnejšie, nie tvrdšie! Okrem rôzneho príslušenstva, je možnosť vybrať rôzne druhy kolies a doplnkov.

 

Rýchla návratnosť

►  Od prvého momentu použitia mininakladača SHERPA sú výhody zrejmé. Zlepšuje sa kvalita a rýchlosť práce, uľahčujú sa pracovné podmienky a zvyšuje sa produktivita. Zmenšuje sa potreba manuálnej práce. Pracujte inteligentnejšie, nie tvrdšie!