Mininakladače

Úvod / Stroje / Mininakladače

SHERPA rada 100

SHERPA rada Z

Mininakladače SHERPA sú rokmi overené šmykom riadené pracovné stroje, ktoré sú k dispozícii troch radách. Mininakladače SHERPA majú skvelú pohyblivosť v porovnaní s väčším strojmi však dokážu operovať v obmedzených priestoroch, aj vetraných interiéroch. Konštrukcia, riadenie, pohon, každý komponent hydrauliky je starostlivo skonštruovaný a vyrobený pre náročných zákazníkov. Výroba prebieha v Holandsku s použitím najlepších komponentov dostupných v danej triede (EU, Japonsko). Vďaka tomu, ako aj vďaka stabilnému výrobcovi, majú majitelia strojov z Európy v prípade potreby istotu zákazníckej podpory počas dlhej životnosti stroja. Na výber je viacero druhov príslušenstva, ktoré môže kedykoľvek rozšíriť spôsoby využitia SHERPA mininakladačov. Pracujte šikovnejšie, nie ťažšie.

100% Výkon

►  Každý mininakladač SHERPA bol vyvinutý z túžby spojiť kompaktnosť s obratnosťou a silou. Žiadny iný kompaktný mininakladač neposkytuje efektívny výkon tak ako SHERPA. Pracujte šikovnejšie, nie tvrdšie!

 

100% Jednoduchosť použitia

►  Práca s mininakladačom SHERPA je vo všetkých smeroch bezpečná a nenáročná na prácu. Vďaka premyslenej prevádzke je mininakladač SHERPA presne ovládateľný v každej situácii. Pracujte jednoduchšie, nie tvrdšie!

 

100% Odolnosť

►  Každý mininakladač SHERPA pozostáva z najlepších materiálov a dielov, ktoré je možné pri danom stroji použiť. Pri výrobe aj montáži sa dodržiavajú najprísnejšie normy. Záruka na mnoho rokov bezstarostnej práce. Pracujte inteligentnejšie, nie tvrdšie!

 

 

100% Všestrannosť

►  Na malom alebo veľkom stavenisku. V záhrade, alebo parku. V stajni. Mininakladač SHERPA je schopný pracovať v mnohých situáciách. Vďaka kompletnému radu prídavného vybavenia a príslušenstva umožňuje každý mininakladač SHERPA bezprecedentnú všestrannosť. Pracujte šikovnejšie, nie tvrdšie! Okrem rôzneho príslušenstva, je možnosť vybrať rôzne druhy kolies a doplnkov.

 

Rýchla návratnosť

►  Od prvého momentu použitia mininakladača SHERPA sú výhody zrejmé. Zlepšuje sa kvalita a rýchlosť práce, uľahčujú sa pracovné podmienky a zvyšuje sa produktivita. Zmenšuje sa potreba manuálnej práce. Pracujte inteligentnejšie, nie tvrdšie!