Štiepkovače

Úvod / Stroje / Štiepkovače

S vlastným motorom

S vlastným pojazdom

Za traktor

Mavet spol. s r.o má vo svojom portfóliu štiepkovače a drviče prírodného odpadu vyrobené spoločnosťou GreenMech Ltd. UK. Táto renomovaná britská spoločnosť sa zaoberá výrobou celej rady štiepkovačov a drvičov, ktoré splňujú všetky požiadavky na recykláciu zeleného odpadu ako aj príslušné normy. Štiepkovače produkujú štiepku, ktorá spĺňa parametre štiepky. Frakcia štiepky má parametre normy G30 (do 30 mm). Zariadenia, ktoré materiál krájajú na špalíky (niekoľkonásobne väčšia frakcia), pracujú na podstatne rozdielnom princípe a niekedy sa mylne označujú ako štiepkovače, ide o odlišné zariadenia. 

Štiepkovače rád CS, Arborist, Safetrack, Eco Arborist, ChipMaster, Quad vyhovovujú všetkým konštrukčným a bezpečnostným normám. Sú spolahlivé, výkonné a schopné zvládnuť väčšinu požiadaviek pri mimoriadne hospodárnej prevádzke. GreenMech – dlhoročne popredné postavenie v obore vo Veľkej Británii, Nemecku a ďalších krajinách EÚ (tiež Austrália). Viac ako 40-ročné skúsenosti v obore.

Štiepkovače GreenMech v skratke

►  Štiepkovače od 100 mm do priemeru 230 mm. GreenMech – 40 ročné skúsenosti v obore

►  Typické prívesné štiepkovače za auto, možnosť pripojenia na traktor alebo s vlastným pojazdom

►  Rovné nože alebo osvedčený patentovaný systém kotúčových nožov na disku (Disc-Blade) – 6-násobné zníženie ročných nákladov na nože a servis. A

►  Upravený systém protizáťažovej regulácie „GreenMech No Stress“

►  Odolná konštrukcia navrhnutá aj pre požičovne

►  Systém optimalizácie výkonu štiepkovača GreenMech PowerControl

►  Všetky procesy výroby a vývoja štiepkovačov GreenMech sú pod jednou strechou

►  Možnosť vyskúšať, zapožičať štiepkovač u nás

Nami ponúkané štiepkovače sú určené pre zákazníkov požadujúcich výkon, vysokú funkčnosť a bezstrarostnú prevádzku. Nízke prevádzkové náklady a pohotový popredajný servis – to získava každý užívateľ štiepkovačov GreenMech.

Pri svojom uvedení na trh získal štiepkovač Eco Arborist na výstave Saltex titul „najlepší nový krajinársky výrobok“. Na výstave SED získalo toto zariadenie striebornú medailu. V porovnávacích testoch stredných značkových (sem patria 3 uznávané medzinárodné značky) štiepkovačov sa modely GreenMech stávajú víťazmi vo svojich kategóriách.

GreenMech je priekopník v prívesných štiepkovačoch s vlastným motorom a má najširšiu ponuku samochodných štiepkovačov. Najväčšie šiepkovače GreenMech sú vhodné aj pre veľmi veľké objemy drevenej hmoty.