Štiepkovače

Úvod / Stroje / Štiepkovače

S vlastným motorom

S vlastným pojazdom

Za traktor

Mavet spol. s r.o má vo svojom portfóliu štiepkovače a drviče prírodného odpadu vyrobené spoločnosťou GreenMech Ltd. UK. Táto renomovaná britská spoločnosť sa zaoberá výrobou celej rady štiepkovačov a drvičov, ktoré splňujú všetky požiadavky na recykláciu zeleného odpadu.

Štiepkovače rád CS, Arborist, Safetrack, Eco Arborist, ChipMaster, Quad vyhovovujú všetkým konštrukčným a bezpečnostným normám. Sú spolahlivé, výkonné a schopné zvládnuť väčšinu požiadaviek pri mimoriadne hospodárnej prevádzke. GreenMech – dlhoročne popredné postavenie v obore vo Veľkej Británii, Nemecku a ďalších krajinách EÚ (tiež Austrália). Viac ako 40-ročné skúsenosti v obore.

Štiepkovače GreenMech v skratke

►  Štiepkovače od 100 mm do priemeru 230 mm. GreenMech – 40 ročné skúsenosti v obore

►  Typické prívesné štiepkovače za auto, možnosť pripojenia na traktor alebo s vlastným pojazdom

►  Rovné nože alebo osvedčený patentovaný systém kotúčových nožov na disku (Disc-Blade) – 6-násobné zníženie ročných nákladov na nože a servis. A

►  Upravený systém protizáťažovej regulácie „GreenMech No Stress“

►  Odolná konštrukcia navrhnutá aj pre požičovne

►  Systém optimalizácie výkonu štiepkovača GreenMech PowerControl

►  Všetky procesy výroby a vývoja štiepkovačov GreenMech sú pod jednou strechou

►  Možnosť vyskúšať, zapožičať štiepkovač u nás

Nami ponúkané štiepkovače sú určené pre zákazníkov požadujúcich výkon, vysokú funkčnosť a bezstrarostnú prevádzku. Nízke prevádzkové náklady a pohotový popredajný servis – to získava každý užívateľ štiepkovačov GreenMech.

Pri svojom uvedení na trh získal štiepkovač Eco Arborist na výstave Saltex titul „najlepší nový krajinársky výrobok“. Na výstave SED získalo toto zariadenie striebornú medailu. V porovnávacích testoch stredných značkových (sem patria 3 uznávané medzinárodné značky) štiepkovačov sa modely GreenMech stávajú víťazmi vo svojich kategóriách.

GreenMech je priekopník v prívesných štiepkovačoch s vlastným motorom a má najširšiu ponuku samochodných štiepkovačov. Najväčšie šiepkovače GreenMech sú vhodné aj pre veľmi veľké objemy drevenej hmoty.