Broomate zametacie zariadenie

Úvod / Stroje / Zametače

Osvedčené, bezstarostné riešenie na zametanie, vyhŕňanie a čistenie. Robustné BROOMATE zametače majú výnimočné patentované kartáče a sú vyrábané renomovanou spoločnosťou OSBORNE (Germany), najväčším výrobcom brúsnych zariadení na svete. Zametanie bez kompromisov a bez starostí o náhradné diely. V rámčeku dolu je ukážka práce Broomate zametača, ďalšie ukážky nižšie. Dlhodobo nízke prevádzkové náklady.

Tri hlavné zametacie zariadenia Broomate a jedna zúžená veľkosť: zametač MIDIMATE, MAXIMATE, MEGAMATE + Minimate pre štvorkolky

Patentované zametacie zariadenia na paletizačné vidlice Broomate majú šírku 1,2 m, ďalej 1,8 m, obľúbená 2,4 m a najširšia verzia 3 m, dva typy nosičov – montovaný štandardný a High Durable masívny zváraný. Patentované zametacie kartáče sú od výrobcu brúsnych, rezných a diamantových kotúčov Osborne Germany.

►  Vhodné pre všetky šmykom riadené nakladače, teleskopické nakladače, vysokozdvižné vozíky, traktory a pod. Veľmi účinné zametanie pre leto, zimu, interiér.

►  Zametač BROOMATE má prichytenie na rôzne paletizačné vidlice a predprípravu pripojenia na trojbodový záves.

►  S Broomate zametacími kefami je celoročne jednoduché udržovať areál, haly alebo iné plochy čisté, navyše je vhodný na vyhŕňanie.

►  Vhodný pre rastlinné produkty, prach, štrk, blato, priemyselné odpady, hnoj, sneh, piliny, piesok, lístie, suť a i.

►  Celkom až 11 radov patentovaných BROOMATE kartáčov spolu zabezpečia mimoriadne vysokú účinnosť zametača pri malom prášení.

►  Štruktúra kartáčov z originálne navrhnutého vodeodpudivého polypropénového materiálu s vysokou pevnosťou (blato nerozmetáva, ale vyhrnie).

►  Dlhá životnosť kartáčov, viacvrstvové zinkovanie rámu, robustná konštrukcia pre dlhoročné používanie, patentované kartáče odolné voči zlomeniu.

►  Využívané a mimoriadne obľúbené v poľnohospodárstve, pri údržbe areálov/skladov, drevovýrobe, skladoch dreva, stavebníctve, údržbe lokálnych cestných plôch, zberných dvoroch, kovovýrobe, v chovoch.

►  Ceny obratom na požiadanie, v prípade záujmu o vyskúšanie nás kontaktujte.

►  Hmotnosť 167 kg Midimate 1,8 m silnejší HD rám bez kartáčov, Maximate 260 kg, Megamate 337 kg.

Výroba zametačov na základe tvrdých požiadaviek

Zametače Broomate vznikli na základe požiadavky na zariadenie, ktoré by bolo vhodné aj pre hrubé a intezívne čistenie v rôznych podmienkach. BROOMATE industriálne a poľnohospodárske zametače boli vyvinuté, tak aby spájali vhodnú konštrukciu a odolné materiály, ktoré zabezpečia robustný a efektívny produktový dizajn. Materiál kartáčov bol samostatne vyvinutý pre vyššiu účinnosť aj vo vlhkom a mokrom prostredí.

►  Vysoká produktivita – mimoriadna účinnosť, veľmi nízke prevádzkové náklady, ďalšie ukážky dolu.

►  Bez pohyblivých častí, ktoré by vyžadovali údržbu alebo by sa opotrebili, poškodili. Zametanie bez starostí.

►  Upravený vysokopevný rám na uchytenie kartáčov, odolávajúci dlhodobému tlaku a nepriaznivému prostrediu.

►  Obojsmerné – pracuje rovnako dopredu aj dozadu.

►  Vysoká spokojnosť používateľov z poľnohospodárstva, priemyslu, stavebníctva, lesného hospodárstva.

►  Broomate získalo hneď pri uvedení dve hlavné výstavné ocenenia už v roku 2013.

►  Pri vyhŕňaní väčšieho množstva materiálu je možné použiť Broomate, pričom narozdiel od lyžice nedochádza ku zadrhávaniu, poškododzovaniu na nerovnostiach povrchu.