Štiepače, píly

Úvod / Stroje / Štiepače, píly

Štiepače

Príslušenstvo

Firma AMR Vogesen Blitz je výrobcom profesionálnych, vysoko kvalitných štiepačiek s popredným miestom na Nemeckom a Francúzskom trhu

Jediný oficiálny predajca na Slovensku

Spoločnosť Mavet, spol. s r.o. je jediný oficiálny a stály predajca značky na Slovensku, v ČR je jediným zástupcom výrobcu naša partnerská firma GreenMech.

Dodávame Vám profesionálne stroje, ale aj stroje vhodné na viacgeneračné alebo časté domáce použitie.

Aby si mohol vybrať každý zákazník, ponúkame stroje s pohonom na elektromotor, stroje nesené traktorom s pohonom na hydrauliku alebo vývodovú hriadeľ, prívesné štiepače na benzínový alebo dieselový agregát.

Spokojnosť náročných zákazníkov a dlhodobý funkčnosť je prvoradá. Preto AMR pri porovnaní v jednotlivých kategóriách štiepačiek cenovo bezkonkurenčné riešenie neponúka (vzhľadom na cenu súčiastok a cenu práce Nemecko/Francúzsko, kde prebieha celý proces výroby nie len časť).

Nominálna tlaková sila v tonách nepredstavuje kľúčovú vlastnosť štiepačky. Vybratá štiepačka AMR o sile 9 ton dokáže jednoznačne pri vyššej dennej produktivite štiepať materiály nepomerne väčších priemerov ako lacnejšie riešenie o sile 13 ton. AMR sa orientuje na použitú hydrauliku, vybraté materiály, celkovú konštrukciu, rýchlosť štiepania, silu spojov aj za cenu zvýšených nákladov. Hlavnou výhodou tohto riešenia je dlhoročná životnosť počas ktorej nedochádza ku odchýlkam vo funkčných parametroch. AMR pri konštrukcii využíva svoje 25 ročné strojárenské skúsenosti a spätnú väzbu zo siete viac ako 500 dealerských zastúpení v západnej Európe.

Každý zo strojov je výrobený v (FR) a z európskych súčiastok.