Race Transporter 5

Úvod / Stroje / Prívesy Brian & James / Prívesy pre transport áut / Race Transporter 5

Race Transporter 5 je prepracovanejšou verziou Race Transporteru 4, ponúka viac nosnostných variant a bohatšiu výbavu. Bol predstavený v roku 2012. Vonkajšími tvarmi sú prívesy 4 a 5 skoro zhodné. Každá varianta obsahuje systém spustenia ložnej plochy – podobne ako Auto – Trailer, spolu s širokou, upravenou, nakladacou rampou. Race Transporter 5 má asymetrické dvojité hliníkovo-oceľové bočné dvere na oboch stranách, rovnako ako predné pomocné otvory na pravej a ľavej strane. Elektrický navijak s diaľkovým ovládaním, interiérové osvetlenie LED pásmi, vonkajšie LED osvetlenie, hliníkové sekcie ložnej plochy alebo sady upevňovacích pásov dostane každý majiteľ Race Transporter-u 5.

Parametre prívesu

►  Interiérová dĺžka ložnej plochy: 5 m, 5,5 m

►  Šírka (interiérová): 1,98 m, 2,12 m

►  Multifunkčné vonkajšie LED osvetlenie

►  11 verzií, nosnosti v intervale: 1510 -2 260 kg

►  Nastaviteľné vnútorné zarážky a dorazy, rezervné koleso, bezpečnostné zamykateľné dvere, dennému svetlu priesvitná strecha

►  Viacero možností doplnkovej výbavy, napr. pracovné police pre súčiastky a náradie, odkladacie miesto pre pneumatiky, čistiace stanovisko so zásobníkom teplej vody, dávkovač papierových obrúskov a pod.

►  Pre viac info nás kontaktujte