Štiepkovač Arborist 150D, Arborist 150P

Úvod / Stroje / Štiepkovače / Štiepkovače s vlastným motorom / Štiepkovač Arborist 150, Arborist 150P

Štiepkovač Arborist 150 patrí do strednej rady štiepkovačov stavaných pre časté vyťaženie. Je dostupný v dvoch variantách s motormi Kubota alebo Vanguard, ktoré slúžia tiež na pohon výkonného hydraulického systému. Štiepkovače sú vybavené prepracovaným systémom štiepkovania, ktorý ocenia profesionáli v obore, komunálna sféra ako aj iní užívatelia tohto stroja.  Stroj využíva overený patentovaný sytém Discblade (od 1997), ten je mimoriadne jednoduchý na obsluhu a údržbu. ARBORIST 150 umožňuje plynulo štiepkovať i rozvetvený a komplikovaný materiál. Rám stroja je optimálne navrhnutý pre maximálnu bezpečnosť a odolnosť. Arborist 150 je model obľubený pre svoje užívateľské vlastnosti (rýchlosť, plynulosť štiepkovania), nízke prevádzkové náklady, spoľahlivosť a príjemnú obsluhu. Zvláda väčšinu úloh s pozoruhodnou ľahkosťou. Vyše 40 ročné skúsenosti s výrobou štiepkovačov spoločnosti GreenMech Ltd. sa ukazujú na konzistnetnom celku s špičkovými funkčnými vlastnosťami bez slabých miest. Možnosť vyskúšania a predvedenia na vlastnom materiále. 

Parametre štiepkovače

►  Rozmer vstupu 150 x 230 mm – bez obmedzení podľa druhu materiálu

►  Dieselový motor Kubota 25 ps/34 ps alebo výkonný Vanguard 37 ps benzín – verzia ARBORIST 150P

►  Sériovo dva vťahovacie hydraulické podávacie valce s vysokou drviacou schopnosťou

►  Stroj vhodný pre veľké obce, mestské časti, zberné dvory, údržbu ciest, čistenie areálov, komfortný protizáťažový systém GreenMech No-Stress

►  Jedinečná patentovaná technológia Disc-Blade už od 1997 (až 6 násobné predĺženie intervalu brúsenia, zníženie hlučnosti o 6dB a zníženie rázov)

►  GreenMech renomovaný, globálny výrobca, podpora celú životnosť stroja

►  Kvalita spracovania, prevádzkový komfort a životnosť na neporovnateľnej úrovni, porovnajte naživo

►  Pre cenovú ponuku nás konaktujte

Dĺžka: 3 556 mm
Šírka: 1290 mm
Výška: 2335 mm
Hmotnosť: 750 kg (diesel)