Štiepkovač ECO 150 TMP

Úvod / Stroje / Štiepkovače / Štiepkovače za traktor / Štiepkovač ECO 150 TMP

Štiepkovač typu GreenMech ECO TMP – EC150TMP je navrhnutý na upevnenie na 3-bodový záves traktoru s minimálnym výkonom 35-40 ps, vyšší výkon znamená lepšie vlastnosti. Je poháňaný prostredníctvom kardanu traktora a rýchlospojky traktora. Štiepkovač je vybavený kapacitou 155×155 mm, veľkou násypkou a jedinečným systémom patentovaných kotúčových nožov. Každý Eco TMP má dva vťahovacie hydraulické podávacie valce, každý s vlastným pohonom, regulované moderným protizáťažovým riadiacím systémom GreenMech No Stress. Tento zabezpečuje maximálnu ochranu súčiastok traktora ako aj samotného štiepkovača. Eco 150 TMP má kvôli použitej technike vyššiu hmotnosť, čo však kompenzuje rýchlejším, produktívnejším štiepkovaním, minimálnou údržbou a dlhoročne bezproblémovou prevádzkou. Dvojsmerná prevodovka umožňuje použitie násypky z ľavej alebo pravej strany. ECO TMP spracuje materiál bez obmedzení v tvrdosti, pružnosti dreva. Výstupná štiepka je vysokej kvality do 30 mm.

Parametre štiepkovače

►  Robustné originálne šasy Eco TMP od GreenMech

►  Patentovaný štiepkovací systém Disc–Blade(výrazne predlžuje intervaly údržby, znižuje náklady a zvyššuje výkon- už od 1997)

►  Kapacita 155×155 mm (max. priemer materiálu až 15 cm – aj v praxi použiteľný bez obmedzenia), násypka má rozmer: 800mm x 700mm

►  Protizáťažový system GreenMech No-Stres

►  Dva hydraulicky poháňané podávacie valce s mimoriadnym vťahovaním

►  Kvalitná hydraulika štiepkovača, bezúdržbovosť

►  Počítadlo motohodín, Zdvojený mechanický resetovací systém

►  Výnimočne spoľahlivý a bezpečný, vhodný pre obce, poľnohospodárske podniky, vlastníkov traktorov od aspoň 35 ps

Dĺžka: 2320 mm
Šírka: 1060 mm
Výška: 1750 mm
Hmotnosť: 490 kg