Štiepkovače GreenMech ECO 135 / ECO135TT

Úvod / Stroje / Štiepkovače / Štiepkovače s vlastným motorom / Štiepkovač GreenMech ECO 135 / ECO135TT

Výrobca GreenMech predstavuje novú radu štiepkovačov ECO 135. Tento kompaktní stroj prináša do kategórie prívesných štiepkovačov všetko to, čo sa výrobcovi GreenMech osvedčilo u väčších strojov ARBORIST. Odolný elektronický GreenMech No-Stress systém pre tento model, patentovaný systém štiepkovania Disc-Blade, dvojicu hydraulicky poháňaných podávacích valcov a mnoho ďalšieho v základnej výbave. Spracovaný materiál môže mať priemer až 135 mm.

Varianta ECO135TT disponuje otočným podvozkom, ktorý je vhodný pre zákazníkov, ktorý pracujú často pri cestách.

Model GreenMech ECO 135/ ECO 135 TT je poháňaný spalovacím benzínovým motorom Loncin s 24 hp.

Parametre štiepkovače

►  Novonavrhnutý dizajn disku so systémom nožov DiscBlade – 2 ks nožov. Procesný výkon nevídaný v tejto kategórii.

►  Podvozok integrovaný k šasy ECO135, testovaný a schválený pre EU, SK.

►  Veľká vstupná násypka 850×680 mm – Vďaka nej je možné štiepkovať i zložitejšie rozvetvené kusy dreva, znižuje tak nutný počet rezov motorovou pílou a šetrí Vám čas a peniaze. Materiál vchádza do otvoru veľkosti 150×135 mm.

►  Horizontálne podávacie valce Greengrip – bez problémov zachytia a plynule privedú štiepkovaný materiál k štiepkovaciemu disku s vysokou rýchlosťou.

►  Plávajúci ochranný rám ECO– bezpečnosť práce je pre výrobcu absolútna priorita, preto sú modely rady ECO vybavené „plávajúcim“ ochranným rámom, ktorý umožní bezpečné a rýchle zastavenie podávacích valcov z každého miesta.

►  Možnosť výberu dodatočných izolačných krycích panelov pre výraznejšie utlmenie ako opcia.