Štiepkovače GreenMech ECO 135 / ECO135TT

Úvod / Stroje / Štiepkovače / Štiepkovače s vlastným motorom / Štiepkovač GreenMech ECO 135 / ECO135TT

Výrobca GreenMech predstavil v roku 2023 novú vstupnú radu profesionálnych prívesných štiepkovačov ECO 135. Tento kompaktný stroj prináša do kategórie prívesných štiepkovačov skoro všetko to, čo sa výrobcovi GreenMech osvedčilo u väčších strojov ARBORIST. Odolný elektronický GreenMech No-Stress systém pre tento model, patentovaný systém štiepkovania Disc-Blade, dvojicu hydraulicky poháňaných podávacích valcov a mnoho ďalšieho v základnej výbave. Spracovaný materiál môže mať priemer 135 mm, pričom je spracovaný prekvapivou rýchlosťou. 

Model GreenMech ECO 135 je vhodný pre obce, arboristov. Varianta ECO135TT disponuje otočným podvozkom, ktorý je vhodný pre zákazníkov, ktorý pracujú často pri cestách. 

Model GreenMech ECO 135/ ECO 135 TT a jeho hydraulický okruh je poháňaný spalovacím benzínovým motorom Briggs Stratton 25 hp alebo Loncin s 25 hp.

Parametre štiepkovače

►  Novonavrhnutý dizajn disku so systémom nožov DiscBlade – 2 ks nožov. Procesný výkon nevídaný v tejto kategórii.

►  Podvozok integrovaný k šasy ECO135, testovaný a schválený pre EU, SK.

►  Veľká vstupná násypka 850×680 mm – Vďaka nej je možné štiepkovať i zložitejšie rozvetvené kusy dreva, znižuje tak nutný počet rezov motorovou pílou a šetrí Vám čas a peniaze. Materiál vchádza do otvoru veľkosti 150×135 mm.

►  Horizontálne podávacie valce Greengrip – bez problémov zachytia a plynule privedú štiepkovaný materiál k štiepkovaciemu disku s vysokou rýchlosťou.

►  Plávajúci ochranný rám ECO– bezpečnosť práce je pre výrobcu absolútna priorita, preto sú modely rady ECO vybavené „plávajúcim“ ochranným rámom, ktorý umožní bezpečné a rýchle zastavenie podávacích valcov z každého miesta.

►  Možnosť výberu dodatočných izolačných krycích panelov pre výraznejšie utlmenie ako opcia.