Mininakladače BOXER rada 300

Úvod / Stroje / Mininakladače / BOXER rada 300

BOXER rada 300 je šmykom riadený pracovný stroj s intuitívnym a hravým ovládaním. Má štandardne pásový podvozok pre pohyb v každom prostredí. Pásový podvozok zabezpečuje potrebný záber a vyššiu stabilitu pre menší stroj. Má skvelú pohyblivosť v obmedzených priestoroch, aj vetraných interiéroch. Konštrukcia, rameno aj celé šasi rady 300 je tvorené len vysokopevnou oceľou po vzore väčšej rady 500, ktorá bola nahradená radou 600HD a 700HDX (bez plechov, plastov). To zvyšuje odolnosť, stabilitu a hodnotu stroja.

Rada 300 je rozmerovo kompaktná, avšak prekvapuje svojou silou, ktorá je v pomere k rozmerom veľmi pôsobivá – to je pre stroje BOXER charakteristické. Zvládne manuálne úlohy s násobnou produktivitou a taktisto mnoho úloh väčších strojov, pričom nie je potrebné riešiť problémy s prístupom. Ideálne vonkajšie rozmery spolu s mimoriadnou ovládatelnosťou zaručujú bezkonkurenčnú obratnosť.

Šírka 88 cm v kombinácii s nízkou hmotnosťou a pásmi, umožní dosiahnuť aj na miesta, kde ste doteraz využívali len manuálnu silu. Ľudia sa tak môžu venovať dôležitejším úlohám a činnostiam. Stroje BOXER tejto rady vážia menej ako 900 kg ,čo umožňuje ich prevoz na brzdenom prívesnom vozíku za osobným automobilom alebo vnútri ľahkého úžitkového vozidla. To počas rokov používania zrýchľuje transport a znižuje náklady na dopravu. Pre čistenie pásov a celého stroja sa použije silný prúd vody.

Možnosť požičania stroja BOXER 320. 

V prehľade príslušenstva je možné nájsť okrem zemných prác aj niektoré ďalšie činnosti, ktoré je možné s BOXERom vykonávať.

BOXER 322D

BOXER 322D

Mininakladač BOXER 322DÚvod / Stroje / Mininakladače / BOXER rada 300 / BOXER 322DMultifunkčný šmykom riadený pracovný stroj s intuitívnym a hravým ovládaním.Parametre stroja►  Výkonný olejový chladič pre spoľahlivé riadenie teploty hydrauliky ►  Pásy pre pevný aj...

preèítajte si viac
BOXER 320

BOXER 320

Mininakladač BOXER 320Úvod / Stroje / Mininakladače / BOXER rada 300 / BOXER 320Multifunkčný šmykom riadený pracovný stroj s intuitívnym a hravým ovládaním.Parametre stroja►  Vysoká produktivita na pracovisku ►  Stroj je mimoriadne vyvážený a stabilný ►  Vysokopevné,...

preèítajte si viac