Rada štiepačov FB

Úvod / Stroje / Štiepače, píly / Štiepače / Rada štiepačov FB

Rada FB500 obľúbená na trhoch v Nemecku a Francúzsku zahrňuje štiepače s tlakovou silou 7 ton a 9 ton. V porovnaní s Hobby 6 pracuje o 40% rýchlejšie, odlišne spracovaná. Odolnosť rámu voči intenzívnejšiemu pracovnému nasadeniu , priebeh tlakovej sily, veľký priemer štiepaného materiálu, kvalitné rýchlosti štiepania, dlhoročne nezmenené funkčné vlastnosti výrazne odlišujú AMR od cenovo výhodnejších riešení. Rada FB je vhodná pre náročnejších domácich užívateľov a je dostupná v prevedeniach na: elektromotor (230/400V), benzínový motor Honda, vývodovú hriadeľ traktoru alebo hydrauliku traktoru. Spracuje materiál do dĺžky 108 cm, je dvojpolohová alebo trojpolohová. Nastaviteľný dojazd. Semi-profi FB 509 o sile 9 ton s 230V elektromotorom má dvojité čerpadlo pre odľahčenie záťaže motora. 400 V verzia používa jedno čerpadlo. Od 1340 € s DPH. Cenník ,zľavy , technické informácie, obratom na požiadanie.

Parametre štiepačky

►  Odolné spracovanie, silné zvary

►  Mimoriadna bezpečnosť neobmedzujúca prevádzku:Safety 2- obojručné ovládanie control synchronized handles (patentované AMR)

►  Nový log Grip úchytný systém, vysoká rýchlosť spätného chodu, transportné kolesá

►  Spoľahlivý stroj aj pre užívateľov s väčším množstvom materiálu, alebo tvrdším/priemernejším materiálom

►  FB 500 7 ton 135/138 kg 230V alebo silnejšia 400V, FB 509 9 tona 210 kg jedno čerpadlo alebo dvojité čerpadlo pre 230V verziu

►  FB 509 -9 ton verzie s extra zosilnenou konštrukciou (pri väčšom vyťažení postupne „prežijú“ niekoľko komerčných štiepačiek)

►  Jednoduchá údržba